• Vystoupení na otevírání cyklotras

  Dívky z kroužku aerobiku i letos zacvičily před otevíráním hobíkových cyklotras. Letos bylo cvičení s pompony, které mají holky moc rády. A poté se cyklisté rozjeli do přírody na svých kolech.

  číst dál
 • Výlet do Brtnice

  Děti z 1.- 4. třídy jely na výlet do Brtnice, kde viděly divadelní pohádku, agility, nakoupily si dárečky pro své blízké a pro sebe a prohlédly si zámek s mučírnou. Počasí nám přálo, nepršelo a občas vykouklo i sluníčko.

  číst dál
 • Svátek vyjmenovaných slov u třeťáků

  A je tu pomalu konec školního roku a s ním i tento svátek. Pozvali jsme rodiče do třídy, kde jsme jim zahráli na flétničky, zarecitovali básničky a odprezentovali projekty k vyjmenovaným slovům. Také jsme si zatančili jako čert a Káča.

  číst dál
 • Dopravní výchova u čtvrťáků

  Po půl roce se naši čtvrťáci vypravili do Pelhřimova ve sportovním oblečení a s helmou v ruce. Čekalo je druhé kolo dopravní výchovy s testováním. Poslední dobou jsme se na tuto akci pečlivě připravovali a je nutno podotknout, že to mělo svůj význam.

  číst dál
 • Okresní olympiáda v atletice - Humpolec

  Na okresní olympiádu jsme do Humpolce vyslali devítičlennou výpravu. Jméno naší školy zastupovalo pět chlapců a čtyři dívky. Někteří si vedli velice dobře. Škoda jen, že jsme "domů" nepřivezli žádnou placku.

  číst dál
Jídelníček na dnešní den
Co dnes vaříme
loader Načítám...
KALENDÁŘ
loader Načítám...

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kdypak nám zvoní?
1. hodina 7.40 - 8.25
2. hodina 8.40 - 9.25
3. hodina 9.35 - 10.20
4. hodina 10.30 - 11.15
Pol. přestávka 11.15 - 12.05
6. hodina 12.05 - 12.50
7. hodina 13.00 - 13.45
8. hodina 13.55 - 14.40

 


 

TOPlist