Florbálek s tatínky - 6. ročník

Ve čtvrtek před jarními prázdninami se tělocvična zaplnila dětmi, jejich tatínky a také jednou tetou, aby se všichni zúčastnili již tradičního turnaje ve florbale, který pořádá náš pan ředitel.Letos je to již 6. ročník.
Florbálek s tatínky - 6. ročník

A   sešlo se nás dost. Bylo vytvořeno šest týmů po čtyřech hráčích. Každý zápas se hrál na dva poločasy po čtyřech minutách. Zahrát si přišli nejen současní žáci, ale hráli i bývalí žáci, kteří již chodí do 6., 8. a dokonce 9. třídy. Je vidět, že je tato akce baví a stále  žijí naší školou. To nám dělá velikou radost, neboť jak se říká:" Dobří holubi se vracejí." Je vidět, že jim naše škola dala dobré základy a rádi se vrací. Často k nám zajdou na kus řeči i žáci, kteří nebyli hrát florbal. Ale zpátky k turnaji. Bojovalo se vehementně, každý si bránil svou branku a radoval se z gólu, který vstřelil. Všichni dohromady jsme prožili krásné sportovní odpoledne, pobavili se hrou a také se zasmáli. Děkujeme rodičům, že si našli čas a přišli si zahrát s dětmi florbal. Vždyť nejenom učení dělá školu, ale také společné akce nejen s dětmi, ale také s rodiči patří k naší škole, kterou právem nazýváme školou rodinného typu. A jak celý turnaj dopadl? Tabulka zápasů - zde.

Těšíme se už na červen, kdy se na venkovním hřišti bude konat Fotbálek s tatínky. Věříme, že i tady se nás sejde dost, je to akce spojená s grilováním.

Přidáno 1. 3. 2019, autor: Dana Sochorková