Informace - pokračujeme dál

Vážení rodiče, máme za sebou první dva týdny uzavření škol. Média nás masírují a hltí informacemi, jak a co dělat, ale k zachování zdraví - fyzického a psychického - se musíme nejvíce přičinit my sami.

Stav bez dětí ve škole nám a Vám práce s nimi doma poskytly nové zkušenosti a postřehy. Chci Vám poděkovat za Vaši práci, bez ní by to v této situaci nebylo možné. I my se snažíme Vám co nejvíce pomoci. Ne pomocí moderních IT technologií (ne všichni k nim máme přístup), ale v rámci našich možností. Učivo, které se v současné době řeší pomocí tzv. distančního studia, bude procvičeno a doladěno v době, kdy tato opatření skončí, čili děti budou splňovat veškeré výstupy ŠVP (může být i v příštím roce). Největší nároky budou samozřejmě na žáky 5. ročníku, kteří budou v příštím školním roce navštěvovat jinou základní školu. Problém je nyní s návratem vypracovaných úkolů zpět do školy, někteří z Vás využívají fotky prací odesílaných telefony, jiní mají možnost skenování. Od příštího týdne budou u vstupu do školy (zelené branky) připevněny 4 schránky na úkoly vypracované dětmi v domácím studiu.  Držím nám všem palce, aby toto období co nejdříve skončilo, a všichni jsme se mohli vrátit do  svých zaměstnání a do běžného života. Přeji pevné zdraví a pokud možno hodně klidu.

Mgr.Tomáš Peroutka

ředitel školy 

Přidáno 26. 3. 2020, autor: Dana Sochorková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kdypak nám zvoní?
1. hodina 7.40 - 8.25
2. hodina 8.40 - 9.25
3. hodina 9.35 - 10.20
4. hodina 10.30 - 11.15
Pol. přestávka 11.15 - 12.05
6. hodina 12.05 - 12.50
7. hodina 13.00 - 13.45
8. hodina 13.55 - 14.40

 


 

 

TOPlist