Návrat žáků 1.- 3. třídy po distanční výuce

Po více než měsíci se naši nejmenší mohli vrátit do prezenční výuky. S prvňáky a druháky tuto možnost měli i třeťáci, protože jsou ve spojené třídě s druhým ročníkem.
Návrat žáků 1.- 3. třídy po distanční výuce

Škola v době covidové je od jarních měsíců v jiném režimu než normálně. Nedá se nic dělat, všichni se přizpůsobíme. Děti se do školy už opravdu těšily, chyběly jim kamarádi, družina a asi samy také zjistily, že potřebují nějaký pevný řád a režim. První dny byly náročné, ale nyní už se zabíháme zase do svých pracovních návyků a tempa. Měsíc distanční výuky děti zvládly výborně. Doma se naučily pracovat s počítačem. Pro prvňáčky to byl těžký úkol, nejdříve si zvyknout na školu, poté zase na domácí učení. Ale i oni se popasovali na jedničku. Starší děti oprášily online hodiny na platformě škola v pyžamu a následně se naučily pracovat v meetech. Byla to velmi náročná situace pro celé rodiny, tímto děkujeme rodičům za spolupráci při vzdělávání našich dětí. Zatím se nemohou vrátit čtvťáci a páťáci. Ti stále pokračují v distanční výuce doma. Ale již příští týden se do školy navrátí také. Samozřejmě musíme dodržovat přísná hygienická pravidla. Věříme, že se vše brzy vrátí k normálnímu školnímu režimu. 

I v družině jsou děti zabaveny. Chodí ven na vycházky, hrají různé hry, stavějí si lego, povídají si , malují. Pomalu se začínají vyrábět i vánoční dekorace a začíná se příprava na advent.

Foto zde.

 

Přidáno 24. 11. 2020, autor: Dana Sochorková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kdypak nám zvoní?
1. hodina 7.40 - 8.25
2. hodina 8.40 - 9.25
3. hodina 9.35 - 10.20
4. hodina 10.30 - 11.15
Pol. přestávka 11.15 - 12.05
6. hodina 12.05 - 12.50
7. hodina 13.00 - 13.45
8. hodina 13.55 - 14.40

 


 

 

TOPlist