Noc s Andersenem

Po delší době jsme mohli zopakovat spaní s Andersenem. Sešli jsme se v 17.30 h ve škole. Vybrala jsem dětem téma Josef Lada a byla to dobrá volba. Začali jsem úvodními díly Mikeše na IAT. Někdo ho neznal, ale děti dost pobavil. Četli a hráli jsme bajky.
Noc s Andersenem

Skládali puzzle, pracovali s říkadly, shlédli prezentaci o J. Ladovi, hledali informace v jeho knihách, malovali jsme poslepu Mikeše ve dvojici, hádali jsme ptáčky ukryté v rébusech, hádali hádanky. Celý večer jsme ale hlavně hádali pohádky z netu. Vše jsme měli správně. Večer nás zpříjemnil Šimi hrou  na kytaru a sklidil velký aplaus. Po půlnoci jsme šli ležet.

Reakce dětí - Noc byla zábavná, super, bezva hádání, nádhera, super divadlo, noc s přáteli, líbilo se mi všecko. Noc byla zábavná, bavilo mě hádání pohádek, vyplňování papírů, bavila jsem se. Naučila jsem se mnoho nových věcí. Bavil mě Mikeš.

Bylo to moc super, nejví se mi líbily hádanky a hry. Užila jsem si spaní a líbilo se mi to moc.

Líbilo se mi, jak jsme soutěžili. Bylo hezké, jak jsme koukali na Mikeše, dobré bylo jít spát ve12 hodin. Líbilo se mi spaní, vstávání ne. Dozvěděl jsem se, že pan Lada viděl na jedno oko.

Bylo to super, doufám, že to bude i příští rok. Bavilo mě to moc, bavilo mě všechno, soutěže s veverušákem super. Moc se mito líbilo. Zažila jsem spoustu zábavy a úkolů, které byly zajímavé a zábavné.

Všechny reakce dětí jsou skvělé, je to krásná zpětná vazba, mám velkou radost ze zdařilé akce. Všechny reakce dětí napíšu a vyvěsím na dveřích školy.

Děkuji všem maminkám za chutné buchty k snídani.

Přidáno 2. 4. 2022, autor: Dana Sochorková