Nocování prvňáčků ve škole

Dnes jsme si vyzkoušeli, jak zvládneme přespání v naší třídě. Celý den jsme se na nocování těšili.
Nocování prvňáčků ve škole

Sešli jsme se navečer ve škole v doprovodu našich rodičů. Někteří z nás neměli ani čas dát pusu mamce a taťkovi na dobrou noc, jak se těšili. Nejdříve jsme si zahráli různé hry  se zvukovým pexesem. A co jsme dělali dál? Zahráli jsme si račí honičku, udělali si malou diskotéku, kreslili poslepu obrázky, naučili se hrát piškvorky a taky si vykrájeli perníčky, které nám paní kuchařky upekly. Děkujeme. Zahráli jsme si hru "Kdo jsem?", která nás moc bavila. A vyzkoušeli jsme svou odvahu, když jsme se pouze s baterkami vypravili do jídelny odnést perníčky. Všichni jsme to zvládli bez potíží. A pomalu se blížil čas jít do pelíšku. Připravili jsme si spacáky,umyli se, podívali se na krátkou pohádku a poslechli si Šípkovou Růženku. Chválím všechny děti za poklidné usínání bez pláče a smutnění. Na to opravdu nikdo neměl snad ani pomyšlení. Ráno byli někteří velice brzy vzhůru. Posnídali jsme, poklidili třídu a trochu unavení se pustili do učení. Doufám, že se spaní ve škole zase zopakuje. smiley Foto zde.

Přidáno 18. 3. 2016, autor: Dana Sochorková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kdypak nám zvoní?
1. hodina 7.40 - 8.25
2. hodina 8.40 - 9.25
3. hodina 9.35 - 10.20
4. hodina 10.30 - 11.15
Pol. přestávka 11.15 - 12.05
6. hodina 12.05 - 12.50
7. hodina 13.00 - 13.45
8. hodina 13.55 - 14.40

 


 

 

TOPlist