Odpoledne otevřených dveří

Ve středu 15. března se naše škola otevřela veřejnosti. Po prázdninové rekonstrukci si mohli zájemci prohlédnout nově opravené třídy, tělocvičnu, jídelnu a hřiště. V tento den se znovu sešli i prvňáci s předškoláky ke společnému sportování.
Odpoledne otevřených dveří

Během dne si vyučující s žáky vyzdobili třídy. Na lavicích se objevily různé projekty, výtvarné práce či pomůcky, které se v hodinách využívají pro činnostní či kooperativní učení.  V počítačové učebně probíhal 3D tisk, který nám slouží k výrobě dalších učebních pomůcek pro žáky. Návštěvníky po škole provázeli naši nejstarší, páťáci. Vysvětlovali, seznamovali s pomůclami ve třídách, nechali přeškoláčky vyzkoušet si různé aktivity, které je od září ve škole čekají.  Paní kuchařky připravily v jídelně jenohubky se zdravými pomazánkami a napekly chutné mufiny.

Od 15 hodin se z tělocvičny začal šířit hluk. To se předškoláci s prvňáky věnovali sportu s Martinem Moravcem, který děti vždy řádně zabaví a zapotí. A tak to má být. Všichni sportovci byli celou dobu aktivní při činnorodých hrách - např. Na jezdce, Sběrači a lovci, Hlava - ramena - míč. To jsou hra zaměřené na obratnost, postřeh, rychlost. Ale také trénovali svou sílu při úpolových aktivitách - Přetahování s lanem, Vytrhávání plevelu ze záhonku. To bylo legrace a spokojenosti na dětských tvářičkách. Rodiče se také příjemně bavili tím, jak jsou jejich děti spokojené. Po čtvrté hodině se dětičky s červenými tvářičkami vydaly na cestu domů.

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat do naší krásné školy.

Foto zde.

Přidáno 16. 3. 2023, autor: Dana Sochorková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kdypak nám zvoní?
1. hodina 7.40 - 8.25
2. hodina 8.40 - 9.25
3. hodina 9.35 - 10.20
4. hodina 10.30 - 11.15
Pol. přestávka 11.15 - 12.05
6. hodina 12.05 - 12.50
7. hodina 13.00 - 13.45
8. hodina 13.55 - 14.40

 


 

TOPlist