Olympioničky z Ria 2016 Markéta Sluková Nausch a Barbora Hermannová v rynárecké škole

V úterý 6. prosince k nám do školy zavítala vzácná návštěva v podobě dvou velice usměvavých sympatických mladých hráček plážového volejbalu, kterými jsou české reprezentantky a účastnice Olympijských her v Riu 2016.
Olympioničky z Ria 2016 Markéta Sluková Nausch a Barbora Hermannová v rynárecké škole

Po přivítání  je provedl pan ředitel po škole. Následovala beseda ve třídě, kdy  Barča a Markéta sdělily dětem pár základních informací o plážovém volejbalu. Příležitost zeptat se na něco zajímavého ze života hráček využilo mnoho dětí naší školy . Dotazy se týkaly jak sportovního, tak osobního života. Děti zajímaly otázky - např. Kolik máte medailí a pohárů?, Kolikrát denně trénujete? Co máte rády? Jaké je Vaše oblíbené jídlo? Jaké jsou Vaše koníčky? Kdy jste začaly hrát volejbal? Jaké sporty Vás baví? Co děláte ve volném čase? Jaké to bylo v Riu? a mnoho dalších. Na všechny dotazy děti slyšely odpověď. Na konci besedy se dětem naše reprezentantky podepsaly na fotografie, které si přivezly. Tím udělaly dětem velikánskou radost. Některé děti se s hráčkami i vyfotily.Jako dárek jim "Karkulky"z kroužku aerobiku zatancovaly vánoční vystoupení . Foto zde. Po následném rozhovoru s dětmi, mám pocit,že toto setkání je zaujalo a některé z nich byly nadšené, z čehož i já mám velkou radost.

Přejeme Markétě a Barče mnoho sportovních úspěchů a osobní spokojenosti. Mockrát děkujeme, že jste si udělaly čas a zajely k nám do naší malé školičky. 

Přidáno 6. 12. 2016, autor: Dana Sochorková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kdypak nám zvoní?
1. hodina 7.40 - 8.25
2. hodina 8.40 - 9.25
3. hodina 9.35 - 10.20
4. hodina 10.30 - 11.15
Pol. přestávka 11.15 - 12.05
6. hodina 12.05 - 12.50
7. hodina 13.00 - 13.45
8. hodina 13.55 - 14.40

 


 

 

TOPlist