Páťáci na sjezdovce

I letošní lyžařský kurz se nám vydařil. Spolupracujeme se ZŠ Komenského Pelhřimov a společně s dětmi z obou škol jezdíme na lyžařský kurz pátých tříd na Křemešník.
Páťáci na sjezdovce

Lyžování patří v dnešní době mezi atraktivní sporty, proto jsme rádi, že i naši žáci mohou tuto možnost využít.

Kurz je rozdělen do dvou dvoudenních bloků - před víkendem a po víkendu - protože 3. den na lyžích bývá rizikový. Začátečník i pokročilý zde získá kvalitní výuku pod vedením lyžařských instruktorů z řad učitelů obou škol. I děti, které nikdy na lyžích nestály, dokážou během kurzu zlepšovat své dovednosti a sjet sjezdovku na Křemešníku. Tyto dovedosti se jim hodí v 7. třídě, až pojedou na 2. stupni základních škol na lyžařský kurz. Děti si lyžování pochvalují, najdou si totiž nové kamarády, učí se spolupracovat, pomáhat si a poznají i učitele, kteří je v Pelhřimově pak mohou učit. Letošní kurz nám vyšel mimořádně dobře. Krásná mrazivá rána, většinou slunečno s dobrou viditelností, perfektně upravená sjezdovka a komfort při cestování.

Třeba se příští rok zúčastníme i Memoriálu Pepy Šlaka.

Děkujeme rodičům za spolupráci při seřizování lyží a panu řediteli za odvoz lyží do města.

Foto zde.

 

Přidáno 1. 3. 2023, autor: Dana Sochorková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kdypak nám zvoní?
1. hodina 7.40 - 8.25
2. hodina 8.40 - 9.25
3. hodina 9.35 - 10.20
4. hodina 10.30 - 11.15
Pol. přestávka 11.15 - 12.05
6. hodina 12.05 - 12.50
7. hodina 13.00 - 13.45
8. hodina 13.55 - 14.40

 


 

TOPlist