Školička pro prvňáky a předškoláky

Pomalu se blíží doba zápisu do 1. třídy, proto se i letos naše škola rozhodla připravit pro děti ze školky školičku s ukázkou toho, co se ve škole děje.
Školička pro prvňáky a předškoláky

Nejdříve se děti mohly podívat na chodbě na výstavu domečků, které dělali prvňáčci a druháci se svými rodiči. Následně se přesunuli předškoláci, prvňáci a druháci se svými rodiči do 1. třídy, kde se chviličku věnovali společné činnosti. Neprve všechny přivítal pan ředitel, poté školáci zazpívali písničky na přivítanou, následně  ukázaly, jak umí číst. Poté se chvilku zabavili společně  při skládání obrázku, matematických dovednostech, hře pexesa a práci na koberci s písmeny. Po skončení ve třídě jsme se přesunuli do tělocvičny, kde už na děti čekal pan Martin Moravec, které děti zasvětil do spolupráce při sportu. Hráli jsme kooperativní hry, zdolávali překážky a dobře se bavili. Čas běžel jako voda a po více než hodině nastal závěr a rozloučení.

Děkujeme všem rodičům, že si udělali čas a přišli se svými dětmi k nám do školy a také děkujeme Martinu Moravcovi za pěkně připravenou hodinu pohybových aktivit. Foto zde.

Přidáno 5. 3. 2020, autor: Dana Sochorková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kdypak nám zvoní?
1. hodina 7.40 - 8.25
2. hodina 8.40 - 9.25
3. hodina 9.35 - 10.20
4. hodina 10.30 - 11.15
Pol. přestávka 11.15 - 12.05
6. hodina 12.05 - 12.50
7. hodina 13.00 - 13.45
8. hodina 13.55 - 14.40

 


 

 

TOPlist