U nás není nuda

V rynárecké škole děti nemají čas se nudit. V hodinách využíváme interaktivní tabule, které jsou ve všech kmenových třídách. Také dětem zpestřujeme výuku s využitím tematických koberců a tvořivým učením.
U nás není nuda

Vedeme děti ke vzájemné spolupráci a kamarádství napříč ročníky. Věnujeme se nejen sportovním aktivitám a soutěžím v kolektivních sportech, ale také pěstujeme v dětech vztah k individuálním pohybovým činnostem. Nabízíme několik zájmových kroužků napříč zájmy - hudební, sportovní, jazykové, výtvarné kroužky, zdravovědu a logopedickou prevenci. O hodinách výchov v dětech pěstujeme vztah k umění. Také  při tvorbě využíváme odpadový materiál, čímž se děti učí recyklovat. Každoročně probíhá soutěž ve sběru pomerančové kůry, kterou vyhodnocujeme v červnu. Po covidové odmlce opět budeme pořádat Noc s Andersenem a dále budeme pokračovat v našich tradičních aktivitách. Některé další aktivity se již připravují a možná vzniknou nové tradice.

Na fotografiích si můžete prohlédnout fotky z hodin vlastivědy, kresbu oblíbených postav z Harryho Pottera, manipulativní činnost se stavebnicí ROTO, život o přestávkách, výrobu beránka a velikonoční dekorace a vyrábění v rámci školní družiny.

Více najdete v jednotlivých složkách aktualit.

Přidáno 24. 3. 2022, autor: Dana Sochorková