Život ve škole na konci března

V posledním týdnu se toho u nás dosti událo. Prvňáci sklidili svou úrodu, potěšili jsme se velkým úspěchem, zabruslili jsme si, v družině se jarně tvořilo, ve 4. třídě se začínalo učivo o zlomcích.
Život ve škole na konci března

Prvňáci zahradníky - foto zde.

Prvňáci si o prvouce povídali o jaru a práci na zahrádce. Zaseli řeřichu a každý den pozorovali, jak roste. Za týden už byla krásně vysoká. Přinesli si chléb s máslem a posypali ho řeřichou. To byla dobrota.

Vítěz okresního kola recitace - zde.

Eliáš Hrubý ze 4. třídy po vítězství v oblastním kole recitace zopakoval svůj výkon a obsadil rovněž 1. místo v okresním kole recitační soutěže a postupuje do krajského kola. Elimu gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v krajském kole. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Bruslení v Pelhřimově - zde.

A je tady konec zimní sezony a s ním poslední bruslení v tomto školním roce. Sport  nás baví  a bruslení je zábava. Zanedlouho vytáhneme kola, míče a švihadla a pověnujeme se venkovním aktivitám jako je cyklistika, kopaná, atletika.

Jarní tvoření v družině - zde.

V družině se to tento týden neslo ve znamení jarní a velikonoční výzdoby. Děti si vytvářely zdobená vajíčka, slepičky, jarně si nazdobily proutky vrby, ale také prožily dost času venku na čerstvém vzduchu.

Zlomky v matematice - 4. třída - zde.

Začali jsme se učit zlomky. A abychom látku lépe pochopili, manipulovali jsme s ovocem a také se zlomkovými dorty. V pondělí na nás bude čekat čokoládová hra a pak už nám zlomky určitě zachutnají.

Přidáno 2. 4. 2022, autor: Dana Sochorková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kdypak nám zvoní?
1. hodina 7.40 - 8.25
2. hodina 8.40 - 9.25
3. hodina 9.35 - 10.20
4. hodina 10.30 - 11.15
Pol. přestávka 11.15 - 12.05
6. hodina 12.05 - 12.50
7. hodina 13.00 - 13.45
8. hodina 13.55 - 14.40

 


 

 

TOPlist